Signature pad (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Button
bg: Бутон

en: Clear
bg: Изчисти

en: Undo
bg: Отмени

en: Hide
bg: Скрий
