Signature pad (1.0.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disable
ja: 無効

en: Filename
ja: ファイル名

en: Fields
ja: フィールド

en: Background color
ja: 背景色

en: Button
ja: ボタン

en: Clear
ja: クリアー

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Hide
ja: 非表示

en: Image format
ja: 画像形式

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: Fixed width
ja: 固定幅

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format
