Signature pad (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Hide
ka: დამალვა
