Signature pad (1.0.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
