Signature pad (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Undo
lv: Atcelt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums
