Signature pad (1.0.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Button
ro: Buton

en: Clear
ro: Elimină

en: Hide
ro: Ascunde

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine
