Signature (Field) (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
