Signature (Field) (1.2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ar: التوقيع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Field types
ar: أنواع الحقل
