Signature (Field) (1.2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ca: Signatura

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Field types
ca: Tipus de camps
