Signature (Field) (1.2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Signature
da: Signatur

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Field types
da: Felttyper
