Signature (Field) (1.2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Signature
is: Undirskrift

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Field types
is: Tegundir svæða
