Signature (Field) (1.2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Signature
it: Firma

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Field types
it: Tipi di campo
