Signature (Field) (1.2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ro: Semnătura

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
