Signature (Field) (1.2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Signature
sk: Signatúra

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Field types
sk: Typy polí
