Signature (Field) (1.2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Signature
sv: Signatur

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Field types
sv: Fälttyper
