Signature (Field) (1.2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Signature
uk: Підпис

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Background color
uk: Колір тла

en: Field types
uk: Типи полів
