Signature (Field) (1.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག
