Signature (Field) (1.1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: General
fr: Général

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Field types
fr: Types de champs
