Signature (Field) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: General
hi: सामान्य

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग
