Signature (Field) (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Signature
hr: Potpis

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Background color
hr: Boja pozadine
