Signmaker UI (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
