Signmaker UI (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
