Signmaker UI (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
