Signmaker UI (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
