Signmaker UI (1.0.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Image
ast: Imaxe

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
