Signmaker UI (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན
