Signmaker UI (1.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Image
es: Imagen

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha
