Signmaker UI (1.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Image
et: Pilt

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
