Signmaker UI (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Image
fa: تصویر

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
