Signmaker UI (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Image
fi: Kuva

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
