Signmaker UI (1.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Image
it: Immagine

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
