Signmaker UI (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
