Signmaker UI (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
