Signmaker UI (1.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Image
oc: Imatge

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
