Signmaker UI (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Image
sk: Obrázok

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
