Signmaker UI (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Image
tr: Resim

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
