Signmaker UI (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Image
vi: Ảnh

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
