Signmaker UI (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Image
be: Малюнак

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
