Signmaker UI (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Image
ca: Imatge

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
