Signmaker UI (1.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Type
de: Typ

en: Image
de: Bild

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts
