Signmaker UI (1.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Image
el: Εικόνα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
