Signmaker UI (1.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Image
gl: Imaxe

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
