Signmaker UI (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Image
he: תמונה

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
