Signmaker UI (1.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Image
hu: Kép

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb
