Signmaker UI (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Image
hy: Նկար

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
