Signmaker UI (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Image
id: Gambar

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
