Signmaker UI (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Image
ja: 画像

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
