Signmaker UI (1.0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
