Signmaker UI (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
