Signmaker UI (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Image
ku: وێنە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
